HOME | INFO | KONTAKT
  DEČIĆ - RUDAR 1-3
 31/03/2007  autor:

Rudar je do desetog trijumfa došao golovima Milana Vranješa u 21, Aleksandra Minića u 70. i Alena Durakovića u 87. minutu.Minut ranije Albino Camaj je postigao jedini gol za Dečić.
Budućnosti bod u Bijelom Polju – Zeta pobijedila u Nikšiću Fudbaleri Budućnosti osvojili su bod u Bijelom Polju, dok je Zeta u Nikšiću ostvarila novu pobjedu u 22. kolu Prve crnogorske lige.

Vodeća Budućnost igrala je u Bijelom Polju sa posljednjeplasiranim Jedinstvom bez golova, 0:0.

To je treće uzastopno gostovanje u kojem Budućnost nije zabilježila pobjedu.

Zeta je u Nikšiću savladala Sutjesku 2:0 i zaostatak za liderom šampionata svela na bod.

Izabranici tim menadžera Dejana Vukićevića do 16. trijumfa ove sezone došli su golovima Slavena Stjepanovića u 53. i Bojana Ivanovića u 81. minutu.

Minimalnu pobjedu ostvarili su fudbaleri Koma, koji su u podgoričkom naselju Zlatica pogotkom Miloša Lakića u posljednjim sekundama sudijskog dodatka, savladali Grbalj iz Radanovića rezultatom 1:0.

Mogren je u Budvi ubjedljivo pobijedio Berane 3:0.

Budvanski tim poveo je golom Miljana Radovića u 41, a vođstvo na 2:0 uvećao je Ratko Zec u 70. minutu.

Konačan rezultat, 3:0 postavio je autogolom Novo Cimbaljević u 89. minutu.

Bez golova, 0:0 završen je duel u Podgorici između Mladosti i Petrovca.

© šeher - tuzi 2006 | Hosted by: AmaxHost.com | design & programing by: amaxstudio