Tuzi – Stadion na Tuškom polju, gledalaca: 500, temp: 12 C.

1:0 – Lekić 12’
2:0 – Kajošević 75’
2:1 – Vemić 84’
3:1 – Lekić 88’

Iznenađenje se nije dogodilo ni u Tuzima, gdje su igrači Dečića, nakon serije od četiri poraza konačno trijumfovali. Tuzani su slavili protiv ekipe Bokelja, koja je tokom čitavog susreta uputila tek par šuteva ka Dreševićevom golu. Novim trijumfom, izabranici Božidara Vukovića nakratko su pobjegli iz ’opasne zone’.

Želju za pobjedom Tuzani su pokazali već tokom prvih minuta. Naime, u početnim trenucima gledana je prava opsada gostujućeg gola, a prvu veliku priliku propustio je Jovanović koji je u 4. minutu šutirao preko gola. Već šest minuta kasnije, viđen je sjajan šut Edina Lekića, no ’bombu’ sa 30 metara uspio je ukrotiti Lenac... Međutim, u 12. minutu – Lenac je kapitulirao. Radović je proigrao Lekića, koji je ušao u šesnaesterac, šutirao i postigao drugi ovogodišnji gol.

Nakon vodećeg pogotka, izabranici Božidara Vukovića imali su još nekoliko povoljnih prilika, a najzreliju, svega par minuta po golu, propustio je Jovanović. Igrači iz Kotora tek u nekoliko navrata uspjeli su prići domaćem šesnaestercu, no veće opasnosti po Dreševića nije bilo.

Jedan od najljepših momenata na susretu dogodio se u 50. minutu. Radović je snažno šutirao sa 30-ak metara, a lopta je pogodila raklje gola Kotorana... Tri minuta zatim, Ljumović se našao u prilici, međutim šutirao je preko gola. Prvu pravu šansu igrači Bokelja imali su tek u 60. minutu. Babača je snažno šutirao, a lopta je otišla pored gola.

Domaći su do drugog pogotka došli u 75. minutu. Lekić je odlično proigrao Kajoševića, koji je lako matirao Lenca. Devet minuta kasnije – tresla se mreža Tuzana. Đuković je izveo slobodan udarac, a lopta je došla do Uroša Vemića koji je glavom sproveo u mrežu...

Konačnih 3:1 postavio je Edin Lekić. Napadač Tuzana svoj drugi gol na današnjem susretu postigao je glavom, nakon centaršuta Jovanovića.