HOME | INFO | KONTAKT
  LOVĆEN - DEČIĆ 0 : 2
 09/12/2007  autor:

Dečić slavio u prijestonici
Danas je odigran posljednji susret 16. kola Prve fudbalske lige. Na Cetinju, snage su odmjerili sastavi Lovćena i Dečića, a igrači iz Tuzi napravili su pravu senzaciju, slaveći rezultatom 2:0.
Oba gola za goste postigao je Minja Ljumović, a Tuzani su tokom većeg dijela susreta bili bolji rival. Najbolji strijelac Dečića postigao je po jedan pogodak u oba poluvremena - u 10. i 65. minutu.
Izabranici Božidara Vukovića i dalje se nalaze na devetoj poziciji prvoligaške tabele, no - sada imaju sedam bodova prednosti u odnosu na najbližeg pratioca, ekipu Sutjeske. Cetinjani, sa druge strane, dijele peto mjesto sa igračima Grblja i Petrovca, uz svega bod više od Koma i današnjeg rivala.
izvor cafe del montenegro

© šeher - tuzi 2006 | Hosted by: AmaxHost.com | design & programing by: amaxstudio