Podgorica – Gradski stadion pod Goricom. Gledalaca: 4.000.
Sudija: Veljko Bošković (Bijelo Polje).

1:0 – P.Vukčević 8’ (11 m)
2:0 – Bećiraj 36’

Budućnost je pred svojim navijačima nadigrala Dečić i, najmanje na dan, preuzela prvo mjesto na tabeli, prvi put od 11. aprila prošle godine.

Pobjedu domaćina najavio je Petar Vukčević u osmom minutu pogotkom sa bijele tačke, nakon što je Camaj oborio Delića pred svojim golom, da bi u 36. Bećiraj oštrim udarcem nastavio svoju nevjerovatnu seriju od tri gola na četiri meča u dresu Budućnosti.

U drugom poluvremenu domaći su propustili nekoliko prilika da dotuku goste, ali i mirno priveli meč kraju iako su finišu igrali sa desetoricom nakon povrede Haimea.
REZULTATIPetrovac – Kom 1:1 (0:0)Bokelj – Mladost 2:0 (0:0)Mogren – Lovćen 1:0 (0:0)Budućnost – Dečić 2:0 (2:0)Sutjeska – Grbalj 0:0