Dečić - Grbalj 1:0 (1:0)
 05/04/2008  autor:

Tuzi – Stadion na Tuškom polju, gledalaca: 500.
1:0 Ljumović 9 min.
Želju za pobjedom Tuzani su pokazali već tokom prvih minuta.U devetom minutu Ljumović postiže gol za Dečić.Nakon vodećeg pogotka, izabranici Božidara Vukovića imali su još nekoliko povoljnih prilika ali je rezultat ostao do kraja 1:0 .
Derbi 24. kola Prve lige Crne Gore između
Zete i Budućnosti završen je remijem bez pogodaka. Budućnost je tako zadržala prvo mjesto na tabeli zahvaljujući boljoj gol razlici od aktuelnog šampiona, ali i izgubi veliku bodovnu prednost u odnosu na Mogren i Rudar.
Iako su mreže mirovale, na "Trešnjici" je viđen dobar fudbal u kojem je Budućnost za nijansu bila bolji tim. Podgoričani su imali inicijativu, a najbliži golu bio je Ivan Vuković, koji je glavom sa pet metara pogodio stativu svog bivšeg kluba. U redovima gostiju blistao je Kadu, za kojeg gosti nisu imali pravo rješenje. Domaćin je posljednjih petnaestak minuta odigrao sa igračem više zbog isključenja Raičevića, ali nije umio da iskoristi brojčanu prednost.Remi u Golubovcima iskoristili su Mogren i Rudar koji su pobjedama u gostima prišli lideru na četiri, odnosno pet bodova zaostatka.Mogren ponovo nije blistao, ali mu to nije smetalo da savlada mladi sastav Sutjeske. Dvije asistencije Nikole Vujovića - za Božovića u 40. i Gluščevića u 72. minutu bile su dovoljne za novu pobjedu Budvana. Domaći su uspjeli da uzvrate preko Markovića, dok je Čakar sa bijele tačke propustio je priliku učini pobjedu svog tima ubjedljivijom.Rudaru je u Kotoru posao bio značajno olakšan nakon isljučenja štopera Bokelja Radusinovića u 33. minutu. Meč je odlučio Sekulić, nakon odličnog proigravanja Brazilca Aleksa.
www šeher-tuzi.org i fscg

© šeher - tuzi 2006 | Hosted by: AmaxHost.com | design & programing by: amaxstudio