Tuzi - Stadion Dečića. Sudija: Aleksandar Marković (Cetinje).
I. Kuč 7, D. Tuzović 88. - M. Jovanović 60.
DEČIĆ : Drešević – Padović, H. Đoković, Kuč, Cvijovic – E. Đoković, Kaluderović, Radović, Živković, Tuzović
- Lukovać.
KOM : Belojević – Rogošić, Damjanović, Novović, Nelević - Đuretić, Vlahović – Tomić, Karadžić, Jovanović – Brdanin.

Želju za pobjedom Tuzani su pokazali već tokom prvih minuta.U sedmom minutu Kuč postiže gol za Dečić.Nakon vodećeg pogotka, izabranici Božidara Vukovića imali su još nekoliko povoljnih prilika ali je rezultat u prvom poluvremenu ostao 1:0 . U nastavku gosti preko Jovanovića postižu gol i poravnavaju rezultat na 1:1.Tada počinje prava opsada fudbalera Dečića ka protivničkim golom i tek u finišu postižu pobjedonosni gol, pogotkom Tuzovića.

© šeher - tuzi 2006 | Hosted by: AmaxHost.com | design & programing by: amaxstudio