HOME | INFO | KONTAKT
  Dečić – Lovćen 0:2 (0:2)
 01/10/2008  autor:

Nakon prve pobjede u prvenstvu u prošlom kolu nad Jedinstvom, ekipa sa Cetinja je ostvarila i drugi trijumf. Zahvaljujući golovima B. Nikolića i M. Ljumića u prvom poluvremenu, savladan je Dečić. Prvu pravu priliku na meču imao je Lovćen preko Meštera. Bila je to sto-postotna šansa, ali je Mešterov šut završio pored gola. Domaćin je zaprijetio par puta preko Tuzovića, ali bez uspjeha.
Jako uzbudljiv i neizvjestan meč viđen je u nastavku. Domaćin je pokušao da dođe do gola, najbolju priliku je imao Rajko Živković, koji je sa par metara poslao loptu pored gola. Gosti su imali sjajnu igru . Tokom čitavog meča su napadali, a drugih 45.minuta promašili sijaset dobrih prilika. Golman Dečića je bio izvanredan, zahvaljujući njegovim intervencijama do kraja je ostalo 2:0 za Cetinjane.