HOME | INFO | KONTAKT
  MOGREN – DEČIĆ 3 : 1
 05/04/2009  autor:

Mogren je nastavio tamo gdje je i stao prije pauze u prvenstvu - Budvani su opet prilično lako izašli na kraj sa Dečićem kojeg su ovog puta na svom terenu savladali sa 3:1.
Domaćin je od samog starta krenuo silovito i otvorio meč već u 7. minutu, Marko Ćetković je odigrao povratnu loptu za Draška Božovića, ovaj je centrirao, a kapiten Vladimir Gluščević je glavom samo spustio loptu u mrežu golmana Vedada Dreševića.

Sve do 36. minuta Mogren je kontrolisao situaciju a onda i prelomio meč - tada je na asistenciju Boža Milića odlično reagovao Balša Božović. Vezista Mogrena je iz prve volej udarcem donio lideru sigurnu prednost koja se, međutim, brzo istopila...
Samo četiri minuta kasnije, Tuzani su smanjili - korner je izveo Dragićević, a lošu intervenciju golmana Popovića je iskoristio Salihu. Do odmora domaćin je imao priliku da poveća prednost, ali je Drešević zaustavio dobar šut Balše Božovića.
- Kao i u svakoj utakmici, cilj je bio da dođemo do pobjede. Ovakve utakmice su veoma teške, jer nije lako igrati sa istom ekipom dva puta zaredom. Mi smo, na svu sreću, oba meča riješili u našu korist. Ozbiljno smo ušli u utakmicu i veoma brzo došli do vođstva, što nam je omogućilo lakšu igru u nastavku. Zadovoljan sam pobjedom, ali i činjenicom da smo zadržali lijepu prednost pred derbi koji nas očekuje u srijedu - rekao je trener Mogrena Dejan Vukićević.

U drugom poluvremenu Mogren je propustio šansu da deklasira protivnika. Stopostotne prilike za domaćina propustili su Gluščević u 57. i Ćetkovic tri minuta kasnije ali je sve riješio fenomenalni Balša Božović koji je evrogolom postavio konačan rezultat. Rezervista Petar Grbić prošao je po desnoj strani, asistirao Božoviću koji je jakim udarcem sa ivice kaznenog prostora poslao loptu pod prečku nemoćnog Dreševića.
vijesti

© šeher - tuzi 2006 | Hosted by: AmaxHost.com | design & programing by: amaxstudio