HOME | INFO | KONTAKT
  MOGREN - DEČIĆ 5:1 (1:0)
 07/08/2011  autor:

Mogren i Zeta obilježili su start nove sezone u T-com Prvoj crnogorskoj ligi – šampion je na Lugovima potopio Dečić 5:1, dok je Zeta bila silna u gostima protiv Mladosti. Budućnost sjutra gostuje Grblju.
Iako su na poluvremenu imao samo gol prednosti, zahvaljujući Bojanu Ivanoviću, Budvani su u nastavku do nogu potukli goste iz Tuzi, koji su u 36. minutu imali priliku za izjednačenje, ali je Todorović odlično intervenisao nakon šuta Milića. Kapiten Gluščević je u 62. minute donio sigurnost domaćinu, a pet minuta kasnije je meč bio odlučen, kada je Bakić asistirao Vujoviću za 3:0. Dečić je na trenutak iskoristio isključenje Mirkovića da preko Ajkovića smanji na 1:3, ali su rezervisti, mladi Đorđević i Ratko Zec zaokružili odličnu partiju Mogrena u nastavku meča.