HOME | INFO | KONTAKT
  NOVI PORAZ TUZANA
 25/11/2006  autor:

Tuzi , 25. Novembar - U posljednjem meču jesenjeg dijala takmičenja fudbaleri Dečića poraženi. Iako su u prvom poluvremenu imali priliku i da povedu u 36 min. Edin Đoković se nije najbolje snašao pred golom Ivanovića
Opet su «ljudi u crnom» (čitaj suidja Aleksandar Marković - Cetinje) skrojili rezultat. Naime u 19 min susreta Marković nije dosudio kazneni udarac za ekipu Dečića nakon igranja rukom jednog od odbrmbenih igrača Zete. U nastavku meču Tuzani su pali a iskusni igrači Zete uspjeli to da kazne golovima Marka Ćetkovića u 46 i Milana Radulovića u 76 minuti.
Ekipa Dečića je jesenji dio završila na pretposljednjem mjestu sa 15 osvojenih bodava i gol razlikom 12:23.